Më të pëlqyera

Sistem Alarmi HY-W20

Sistem Alarmi HY-W20

Sistem alarmi i zgjuar kunder vjedhjes, kunder zbulimit te zjarrit, gazit dhe ujit, me mo..

16,500LEK
DELL E7440

DELL E7440

- Intel® Core™ i7 i7-4600U 2.1 GHz - 8 GB DDR3 - 256 GB SSD Intel® HD Graphics 4400..

20,400LEK
Xerox P 3025 Multi-function WiFi Monochrome Laser Printer

Xerox P 3025 Multi-function WiFi Monochrome Laser Printer

Metoda e printimit Laser Lloji Shumëfunksionale ..

19,500LEK
Mi AIoT Router AC2350

Mi AIoT Router AC2350

Lidhje 2.4GHz 450Mbps dhe 5GHz 1733Mbps ne te njejten kohe. 7 antena te jashtme dhe nje e brendshme ..

8,500LEK

Të fundit

Në ofertë për disa ditë

ADSL2+ Modem Router Wireless

ADSL2+ Modem Router Wireless

ADSL 2/2+, pikë aksesi pa tela dhe ruter me 4 porte    ..

3,200LEK 3,500LEK
Apple iMac A1311

Apple iMac A1311

21.5" Mid-2011 21.5" I7-2600s 2.80ghz 8GB ram 1T HDD macOS High Sierra..

21,500LEK 22,800LEK
MacBook Pro  2013  15-inch

MacBook Pro 2013 15-inch

Intel Core i7   3.5 GHZ Ram 8GB 1600 MHz  SSD 250 GB MACOS CATALINA..

50,000LEK 54,000LEK
Netis E1+ Wireless Range Extender 300Mbps

Netis E1+ Wireless Range Extender 300Mbps

Netis E1+ 300Mbps Wireless N Range Extender Travel Router, Wi-Fi Repeater, White (E1+ White)..

1,700LEK 2,000LEK
Netis W2

Netis W2

Netis W2 300Mbps Wireless N Router Signal Rate up to 300Mbps..

1,600LEK 18,000LEK