Aksesore

Pamja e rrjetës:
Pamje e shpejtë

Mouse dhe tastiere wireless 2.4G | Lecoo KW202

1,800LEK

Mouse dhe tastiere qe mundesojne lidhje wireless 2.4G me kompjuteri tuaj. ..

Pamje e shpejtë

Tastiere Gaming XO-KB-01

1,800LEK

Tastiera prej metali me ndricim LED  ..

Pamje e shpejtë

WIRED KEYBOARD JEDEL K15

600LEK

 Full Size keyboard : Yes  Model: K15 Cable length: 1.3m  Drive Interface :..

Po shfaqen 1 te 3 nga 3 (1 Faqe)