Router Wireless

150Mbps Universal Wi-Fi Range Extender

150Mbps Universal Wi-Fi Range Extender

Modaliteti "Range Extender" rrit sinjalin pa tel në zonat e paarritshme ose të vështira për t'u lidh..

4,800LEK
300 Mbps Multi-Mode Wi-Fi Router

300 Mbps Multi-Mode Wi-Fi Router

Wi-Fi me shpejtësi të lartë - Shpejtësia e transmetimit me valë 300 Mbps është ideale si për detyrat..

2,600LEK
300Mbps AV600 Wi-Fi Powerline Extender Starter Kit

300Mbps AV600 Wi-Fi Powerline Extender Starter Kit

Tipo di interfaccia LAN Ethernet Fast Ethernet Velocità trasferimento Ethernet LAN ..

4,500LEK
300Mbps Wireless N Route

300Mbps Wireless N Route

Shpejtësia me valë 300 Mbps është ideale për transmetim HD, lojëra në internet dhe shkarkime të mëdh..

2,000LEK
300Mbps Wireless N Router

300Mbps Wireless N Router

Shpejtësia e transmetimit pa tel 300 Mbps, ideale si për detyrat e ndjeshme në gjerësinë e brezit, a..

2,600LEK
Mercusy MW325R

Mercusy MW325R

Router N i përmirësuar me valë 300 Mbps Mbulim i madh – katër antena 5dBi ofrojnë mbulim të gjerë me..

2,500LEK
Mi AIoT Router AC2350

Mi AIoT Router AC2350

Lidhje 2.4GHz 450Mbps dhe 5GHz 1733Mbps ne te njejten kohe. 7 antena te jashtme dhe nje e brendshme ..

8,500LEK
Mi Router 4C

Mi Router 4C

Ruteri Xiaomi Mi WiFi 4C mundëson lidhje me fishë dhe WiFi te kombinuar me switch me 2 porta. Mundës..

2,000LEK
Mi Wi-Fi Range Extender Pro

Mi Wi-Fi Range Extender Pro

Antenë e jashtme 2×2, me një shpejtësi transmetimi deri në 300 Mbps Shto zgjerues Wi-Fi për të shpej..

2,000LEK
Netis E1+ Wireless Range Extender 300Mbps

Netis E1+ Wireless Range Extender 300Mbps

Netis E1+ 300Mbps Wireless N Range Extender Travel Router, Wi-Fi Repeater, White (E1+ White)..

1,700LEK 2,000LEK
Po shfaqen 1 to 12 of 15 (2 Faqe)