Aksesor

Bateri 12v 1300mah

Bateri 12v 1300mah

Bateri per sistemet e alarmit, 12v 1300mah litjum..

3,500LEK
Bateri 12v 7ah

Bateri 12v 7ah

Bateri per sistemet e alarmit 12v 7ah..

1,900LEK
IPT-ING0271

IPT-ING0271

Kamer sigurie per bebet dhe kafshet e shtepis, 3MP, 360° audio inteligjente e dyfi..

7,500LEK
KS-11D

KS-11D

Buton emergjence per sistemet e alarmit, lidhja me wireless..

1,100LEK
KS-13B-E

KS-13B-E

Pult kontrolli per sistemet e alarmit..

1,500LEK
KS-19A

KS-19A

Pult kontrolli per sistemet e alarmit..

2,000LEK
KS-55B

KS-55B

Perforcues vale per sistemin e sigurise, frekuenc 433.92MHz, distanca e dergesave me vale ≥800..

5,500LEK
Po shfaqen 1 to 7 of 7 (1 Faqe)