2 MP Fixed Dome Network Camera

0 komente 0 shitur. Mbeten vetëm 10
Imazhe me cilësi të lartë me rezolucion 2 MP Teknologji efikase e kompresimit H.264 Imazhe të qarta ndaj dritës së fortë të pasme për shkak të teknologjisë DWDR Rezistent ndaj ujit dhe pluhurit (IP
Marka
Kodi i produktit: ds-2cd1121-i
Stoku Ne gjendje
0LEK
Taksa 0LEK

Përshkrimi i produktit

Imazhe me cilësi të lartë me rezolucion 2 MP
Teknologji efikase e kompresimit H.264
Imazhe të qarta ndaj dritës së fortë të pasme për shkak të teknologjisë DWDR
Rezistent ndaj ujit dhe pluhurit (IP67) dhe rezistent ndaj vandalëve (IK10)
EXIR 2.0: teknologji e avancuar infra të kuqe me rreze të gjatë IR

Nuk ka komente për këtë produkt.

Shkruaj një koment

Note: HTML nuk është përkthyer!
E keqe           Mirë
2 MP Fixed Dome Network Camera

2 MP Fixed Dome Network Camera

0LEK