4 MP ColorVu Fixed Turret Network Camera

0 komente 0 shitur. Mbeten vetëm 10
Imazhe me cilësi të lartë me rezolucion 4 MP Performancë e shkëlqyer në dritë të ulët Teknologji efikase e kompresimit H.265+ Rezistent ndaj ujit dhe pluhurit (IP67) Imazhe shumëngjyrëshe 24/7
Kodi i produktit: ds-2cd1347g0-l
Stoku Ne gjendje
0LEK
Taksa 0LEK

Përshkrimi i produktit

Imazhe me cilësi të lartë me rezolucion 4 MP
Performancë e shkëlqyer në dritë të ulët
Teknologji efikase e kompresimit H.265+
Rezistent ndaj ujit dhe pluhurit (IP67)
Imazhe shumëngjyrëshe 24/7

Nuk ka komente për këtë produkt.

Shkruaj një koment

Note: HTML nuk është përkthyer!
E keqe           Mirë
4 MP ColorVu Fixed Turret Network Camera

4 MP ColorVu Fixed Turret Network Camera

0LEK