4 MP ColorVu Fixed Turret Network Camera

0 komente 0 shitur. Mbeten vetëm 10
Imazhe me cilësi të lartë me rezolucion 4 MP Teknologji efikase e kompresimit H.265+ Imazhe të qarta ndaj dritës së fortë të pasme për shkak të teknologjisë WDR 130 dB Mikrofon i integruar për sigu
Marka
Kodi i produktit: ds-2cd2347g2-l
Stoku Ne gjendje
0LEK
Taksa 0LEK

Përshkrimi i produktit

Imazhe me cilësi të lartë me rezolucion 4 MP
Teknologji efikase e kompresimit H.265+
Imazhe të qarta ndaj dritës së fortë të pasme për shkak të teknologjisë WDR 130 dB
Mikrofon i integruar për sigurinë audio në kohë reale (-U)
Përqendrohuni në klasifikimin e objektivave të njerëzve dhe automjeteve bazuar në të mësuarit e thellë
Imazhe shumëngjyrëshe 24/7
Rezistent ndaj ujit dhe pluhurit (IP67)

Nuk ka komente për këtë produkt.

Shkruaj një koment

Note: HTML nuk është përkthyer!
E keqe           Mirë
4 MP ColorVu Fixed Turret Network Camera

4 MP ColorVu Fixed Turret Network Camera

0LEK