4 MP AcuSense Built-in Mic Fixed Cube Network Camera

0 komente 0 shitur. Mbeten vetëm 10
Imazhe me cilësi të lartë me rezolucion 4 MP Imazhe të qarta ndaj dritës së fortë të pasme për shkak të teknologjisë WDR 120 dB Teknologji efikase e kompresimit H.265+ Përqendrohuni në klasifikimin
Kodi i produktit: ds-2cd2443g2-i
Stoku Ne gjendje
0LEK
Taksa 0LEK

Përshkrimi i produktit

Imazhe me cilësi të lartë me rezolucion 4 MP
Imazhe të qarta ndaj dritës së fortë të pasme për shkak të teknologjisë WDR 120 dB
Teknologji efikase e kompresimit H.265+
Përqendrohuni në klasifikimin e njerëzve dhe automjeteve bazuar në të mësuarit e thellë
Siguroni siguri në kohë reale nëpërmjet audios së integruar me dy drejtime
Zbuloni trupin e njeriut përmes infra të kuqe pasive e cila është e ndjeshme ndaj temperaturës së trupit (PIR)

Nuk ka komente për këtë produkt.

Shkruaj një koment

Note: HTML nuk është përkthyer!
E keqe           Mirë
4 MP AcuSense Built-in Mic Fixed Cube Network Camera

4 MP AcuSense Built-in Mic Fixed Cube Network Camera

0LEK