4 MP Outdoor WDR Fixed Mini Dome Network Camera

0 komente 0 shitur. Mbeten vetëm 10
Imazhe me cilësi të lartë me rezolucion 4 MP Teknologji efikase e kompresimit H.265+ Imazhe të qarta ndaj dritës së fortë të pasme për shkak të teknologjisë së vërtetë WDR 120 dB Rezistent ndaj uji
Marka
Kodi i produktit: ds-2cd2543g0-i(w)(s)
Stoku Ne gjendje
0LEK
Taksa 0LEK

Përshkrimi i produktit

Imazhe me cilësi të lartë me rezolucion 4 MP
Teknologji efikase e kompresimit H.265+
Imazhe të qarta ndaj dritës së fortë të pasme për shkak të teknologjisë së vërtetë WDR 120 dB
Rezistent ndaj ujit dhe pluhurit (IP66) dhe rezistent ndaj vandalëve (IK08)
-W: Lidhje Wi-Fi
-S: disponueshme ndërfaqe audio dhe alarmi
Mikrofon i integruar për sigurinë audio në kohë reale
Mini madhësi e përshtatshme për hapësirë të kufizuar

Nuk ka komente për këtë produkt.

Shkruaj një koment

Note: HTML nuk është përkthyer!
E keqe           Mirë
4 MP Outdoor WDR Fixed Mini Dome Network Camera

4 MP Outdoor WDR Fixed Mini Dome Network Camera

0LEK