Sistem Alarmi HY-W20

Sistem Alarmi HY-W20

0 komente 0 shitur. Mbeten vetëm 10
Sistem alarmi i zgjuar kunder vjedhjes, kunder zbulimit te zjarrit, gazit dhe ujit, me modul GSM dhe WiFi, menaxhoni shtepinë tuaj përmes smartfonit
Marka
Kodi i produktit: HY-W20-S
Stoku Ne gjendje
16,500LEK
Taksa 16,500LEK

Përshkrimi i produktit

Sistem alarmi i zgjuar kunder vjedhjes,

kunder zbulimit te zjarrit, gazit dhe ujit,

me modul GSM dhe WiFi,

menaxhoni shtepinë tuaj përmes smartfonit

Nuk ka komente për këtë produkt.

Shkruaj një koment

Note: HTML nuk është përkthyer!
E keqe           Mirë
Sistem Alarmi HY-W20

Sistem Alarmi HY-W20

16,500LEK