4MP Fixed Dome Network Camera

0 komente 0 shitur. Mbeten vetëm 10
Imazhe me cilësi të lartë me rezolucion 4 MP Teknologji efikase e kompresimit H.265+ Imazhe të qarta edhe me ndriçim të fortë të pasëm për shkak të 120 dB WDR Rezistent ndaj ujit dhe pluhurit (IP67
Marka
Kodi i produktit: ds-2cd1143g0-i
Stoku Ne gjendje
0LEK
Taksa 0LEK

Përshkrimi i produktit

Imazhe me cilësi të lartë me rezolucion 4 MP
Teknologji efikase e kompresimit H.265+
Imazhe të qarta edhe me ndriçim të fortë të pasëm për shkak të 120 dB WDR
Rezistent ndaj ujit dhe pluhurit (IP67) dhe rezistent ndaj vandalëve (IK10)
EXIR 2.0: teknologji e avancuar infra të kuqe me rreze të gjatë IR

Nuk ka komente për këtë produkt.

Shkruaj një koment

Note: HTML nuk është përkthyer!
E keqe           Mirë
4MP Fixed Dome Network Camera

4MP Fixed Dome Network Camera

0LEK