HY-620/HY-SSA01

HY-620/HY-SSA01

0 komente 0 shitur. Mbeten vetëm 10
Senson tymi dhe nxehtesie i brendshem I paisur me sirene, me wireless
Marka
Kodi i produktit: HY-620/HY-SSA01
Stoku Ne gjendje
3,800LEK
Taksa 3,800LEK

Përshkrimi i produktit

Senson tymi dhe nxehtesie i brendshem

I paisur me sirene, me wireless

Nuk ka komente për këtë produkt.

Shkruaj një koment

Note: HTML nuk është përkthyer!
E keqe           Mirë
HY-620/HY-SSA01

HY-620/HY-SSA01

3,800LEK