KS-208MT

KS-208MT

0 komente 0 shitur. Mbeten vetëm 10
Sensori levisje me kabull, PIR me mikrovale dhe infra te kuqe 
Kodi i produktit: KS-208MT
Stoku Ne gjendje
3,300LEK
Taksa 3,300LEK

Përshkrimi i produktit

Sensori levisje me kabull,

PIR me mikrovale dhe infra te kuqe 

Nuk ka komente për këtë produkt.

Shkruaj një koment

Note: HTML nuk është përkthyer!
E keqe           Mirë
KS-208MT

KS-208MT

3,300LEK